Zakres usług

Czym się zajmujemy

Zakres usług

Czym się zajmujemy


Nadrzędnym celem kancelarii jest zapewnienie rzetelnej i profesjonalnej obsługi prawnej na każdym etapie prowadzenia sprawy. Takie nastawienie, połączone z doświadczeniem oraz z indywidualnym i sumiennym podejściem do każdego problemu, pozwala faktycznie chronić interesy Klientów.
Kancelaria specjalizuje się w świadczeniu usług prawnych z zakresu prawa nieruchomości, prawa rodzinnego i prawa spadkowego oraz roszczeń odszkodowawczych dotyczących błędów medycznych, wypadków komunikacyjnych i zdarzeń będących następstwem nieszczęśliwego wypadku.


Kancelaria prowadzi także bieżącą obsługę podmiotów gospodarczych i występuje w procesach sądowych związanych z jej prowadzeniem.Prawo nieruchomości


OdszkodowaniaPrawo rodzinne


Obsługa podmiotów gospodarczych

Odszkodowania: komunikacyjne, medyczne

Sprawy sądowe dotyczące odszkodowań to trudne i skomplikowane sprawy, które wymagają dużego doświadczenia, wiedzy i zaangażowania. Kancelaria adwokat Aleksandry Pawlickiej specjalizuje się w prowadzeniu spraw, których przedmiotem są odszkodowania medyczne i odszkodowania komunikacyjne.

Kancelaria adwokat Aleksandry Pawlickiej gwarantuje najwyższą jakość usług - zapewniamy fachową pomoc prawną w sprawach sądowych, a także profesjonalne doradztwo prawne w zakresie pozasądowego dochodzenia roszczeń odszkodowawczych.

Siedzibą Kancelarii jest m.st. Warszawa, jednakże prowadzimy sprawy z zakresu odszkodowań na terenie całego województwa mazowieckiego.

 • – Znać prawo to nie znaczy trzymać się słów ustawy, ale jej treści i mocy działania
  Scire leges non hoc est verba earum tenere, sed vim ac potestatem.
  – Znać prawo to nie znaczy trzymać się słów ustawy, ale jej treści i mocy działania
 • - Wszelkie prawo ustanawia się ze względu na ludzi.
  Hominum causa omne ius constitutum sit.
  - Wszelkie prawo ustanawia się ze względu na ludzi.

Skontaktuj się z kancelarią